.

2 ADET 10G Sfp LC MMF300m 10GBase-SR SFP+ Alıcı-verici, 10G 850nm MMF, 300 Metreye kadar, Cisco SFP-10G-SR ile uyumlu, Meraklı

2 ADET 10G Sfp LC MMF300m 10GBase-SR SFP+ Alıcı-verici, 10G 850nm MMF, 300 Metreye kadar, Cisco SFP-10G-SR ile uyumlu, Meraklı

₺ 68.82

Mal
Stokta

10 GBase-SR sfp'den lc'ye Çok Modlu Veri Hızı : 10 G; Dalga Boyu : 850-nm Çok Modlu modül; Bağlantı Noktası Türü : LC / UPC; Erişim : 50/125um Çok Modlu Fiber kullanarak 300 metreye kadar, Tam çift yönlü Fiber Türünü destekler : Çift LC OM3 / OM4 çok modlu fiber.Cisco SFP-10 G-SR, Meraki MA-SFP-10 GB-SR, Ubiquiti UF-MM-10 G, Mikrotik, D-Link, Huawei, Netgear, Supermicro ve Daha Fazlasından MSA uyumlu ekipmanlarla uyumludur; BAĞLANTI : Çok modlu fiber için 10 G BASE-SX SFP alıcı-verici, 850 nm dalga boyu, destekler 300 metreye kadar.Yaygın olarak Kullanılır : Çok modlu fiber bağlantıyla çalışın sfp'li bir ağ anahtarını, sunucuyu veya nıc'yi Ağa Bağlı Depolama (NAS), Depolama Alanı Ağı (SAN) ve Yüksek Performanslı Bilgi İşlem (HPC) uygulamaları için çok modlu lc'ye sahip bir Gigabit fiber kanal ağına bağlar.Dayanıklı Dalga Boyu : 850-nm Çok modlu modül; Port Tipi : LC/UPC; Erişim : 50/125um Çok modlu Fiber kullanarak 300m'ye kadar, tam çift yönlü Fiber tipini destekler : Çift LC OM3/OM4 çok modlu fiber.Cisco SFP-10 G-SR, Meraki MA-SFP-10 GB-SR, Ubiquiti UF-MM-10 G, Mikrotik, D-Link, Huawei, Netgear, Supermicro ve Daha Fazlasından MSA uyumlu ekipmanlarla uyumludur; BAĞLANTI : Çok modlu fiber için 10 G BASE-SX SFP alıcı-verici, 850 nm dalga boyu, destekler 300 metreye kadar.Yaygın olarak Kullanılır : Çok modlu fiber bağlantıyla çalışın sfp'li bir ağ anahtarını, sunucuyu veya nıc'yi Ağa Bağlı Depolama (NAS), Depolama Alanı Ağı (SAN) ve Yüksek Performanslı Bilgi İşlem (HPC) uygulamaları için çok modlu lc'ye sahip bir Gigabit fiber kanal ağına bağlar.Dayanıklı 850nm VCSEL dalga boyu; 550m'ye kadar SMF bağlantıları; Güç kaynağı : 3.3 V;Güç tüketimi : 0.5 W;Ro HS uyumlu.2.10 Gbps Uygulama Ethernet Fiber Kanalı,Düşük EMI emisyonu,ESD korumalı Çalışırken takılabilir.3.Evrensel MSA Uyumluluğu : MSA uyumlu SFP bağlantı noktalarıyla uyumlu Çoklu Kaynak Anlaşması,Mekanik Uyumluluk : SFF-8432,Elektriksel Uyumluluk : SFF-8431,EEPROM Açık Kaynak : SFF-8472.4.Açık kaynaklı EEPROM'LU MSA uyumlu ekipmanlarla uyumlu, Alıcı-vericileri bağlarken veya çıkarırken anti-statik koruma kullanın; Cisco/Ubiquiti/D-Link/Huawei/Mikrotik/Netgear/Supermicro ile uyumludur.Esnek ve Güvenli 1.İşletmenizin her aşamasına hitap eden özelleştirilebilir anahtarlama, yönlendirme ve kablosuz çözüm.Kapsamlı portföy, teknik ve bütçe gereksinimlerinizi karşılar.Cisco Şemsiyesi de dahil olmak üzere yerleşik güvenlik, maliyetli ihlalleri azaltır mı?gizliliği korurken.2.Aktarım mesafesini uzatmak için 10 GBase-SR sfp'den lc'ye Çok seri Fiber Modül Kartları tanıtıldı.Yönetilen/akıllı anahtarlara bağlı olarak, mesafeyi birkaç kilometreye, hatta on kilometreye kadar uzatabilirler, bu da temel olarak lan'ın mesafe gereksinimini karşılayabilir.Kullanıcılar, maliyeti düşürmek için talebe göre fiber modüllerin hangi öğelerin kullanılacağını seçebilir.

Ürün hakkında